ZAKOPANE Willa Pod Skocznią***

SUPER POBYT DLA DWOJGA OD 13 STYCZNIA-16 STYCZNIA 2017 W CENIE 666 ZŁ.ŚNIADANIE W CENIE.

Willa Pod Skocznią oferuje gościom komfortowe zakwaterowanie w standardzie 3-gwiazdkowym w mieście Zakopane. Goście tego obiektu mają bardzo wygodny dostęp różnych okolicznych atrakcji turystycznych.

Goście obiektu hotel mogą korzystać z różnych udogodnień, w tym z masażu, sauny oraz sal do spotkań. Goście mogą też zrelaksować się czytając książkę wypożyczoną ze znajdującej się tutaj biblioteki.

We wszystkich pokojach, które można zarezerwować w Willa Pod Skocznią, goście znajdą takie udogodnienia, jak prywatna łazienka oraz inne wyposażenie gwarantujące udany pobyt. Udogodnienia obejmują ogrzewanie i prysznic.

Goście Willa Pod Skocznią mogą skorzystać z restauracji, ponieważ jest to doskonała opcja, aby zjeść coś bez wychodzenia z obiektu. Wieczorami goście mogą wstąpić na drinka do znajdującego się na miejscu baru.

Obiekt Willa Pod Skocznią jest oddalony o kilkanaście minut drogi od takich miejsc, jak Wielka Krokiew. Przemieszczający się samochodem goście hotelu mogą odwiedzić Kościelisko, znajdujące się w niewielkiej odległości stąd

ZOBACZ!