Zakopane Willa Orla***

POBYT DLA DWOJGA OD 10 MARCA-13 MARCA 2017 W CENIE 538 ZŁ. ŚNIADANIE W CENIE.

Willa Orla oferuje gościom stylowe zakwaterowanie w standardzie 3-gwiazdkowym w mieście Zakopane. Goście tego miejsca mają bardzo łatwy dostęp różnych miejscowych atrakcji turystycznych.

Goście obiektu obiekt typu Bed & Breakfast mogą również korzystać z ogrodu. Hotel oferuje gościom wspinaczkę oraz szereg innych atrakcji, więc na pewno każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Willa Orla oferuje 22 pokoi z prywatnymi łazienkami i różnymi udogodnieniami: radiem, ekspresem do kawy / herbaty i ogrzewanymi pokojami gościnnymi. Na miejscu jest również kilka pokoi zaprojektowanych specjalnie dla gości podróżujących z dziećmi.

Goście Willa Orla mogą skorzystać z restauracji, ponieważ jest to doskonała opcja, aby zjeść coś bez wychodzenia z obiektu.

W sąsiedztwie obiektu Willa Orla goście znajdą wiele restauracji i kawiarni, a w ciągu krótkiej drogi samochodem można się stąd dostać też do takich miejsc, jak Kościelisko. Kilkanaście minut drogi od obiektu typu Bed & Breakfast goście znajdą takie miejsca, jak Wielka Krokiew.

ZOBACZ!