SZCZAWNICA Hotel Nawigator***

PROMOCJA DLA DWOJGA OD 27 STYCZNIA-31 STYCZNIA 2017 W CENIE 800 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 184 ZŁ. ŚNIADANIE W CENIE.

Hotel Nawigator jest usytuowany w mieście Szczawnica, w odległości około 20 minut drogi samochodem od takich miejsc, jak Pieniński Park Narodowy. Goście hotelu mają do dyspozycji darmowy prywatny parking na miejscu. Na miejscu jest darmowy internet bezprzewodowy w przestrzeni ogólnodostępnej, całodobowa recepcja i możliwość skorzystania z masażu.

Na terenie obiektu jest taras, który jest bardzo dobrym miejscem na odpoczynek na świeżym powietrzu. Obiekt posiada też bar – idealne miejsce na relaksującego drinka. W ramach usług biznesowych obiekt oferuje centrum biznesowe.

We wszystkich pokojach, które można zarezerwować w Hotel Nawigator, goście znajdą takie udogodnienia, jak darmowy internet bezprzewodowy oraz inne wyposażenie gwarantujące udany pobyt. W każdym z nich goście znajdą radio i lodówkę oraz prysznic.

Goście Hotel Nawigator mogą skorzystać z restauracji, ponieważ jest to doskonała opcja, aby zjeść coś bez wychodzenia z obiektu.

Obiekt hotel jest usytuowany w niedużej odległości od takich miejsc, jak Przełom Dunajca. Zatrzymując się w tym obiekcie warto pojechać do takich miejsc, jak Krościenko nad Dunajcem i Czorsztyn, które znajdują się w odległości kilkunastu minut drogi samochodem stąd

ZOBACZ!