KRAKÓW Hotel Matejko***

PROMOCJA DLA DWOJGA OD 03 MARCA-05 MARCA 2017 W CENIE 316 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 870 ZŁ. ŚNIADANIE W CENIE.

Posiadający bardzo dobrą lokalizację w centrum dużego miasta 3-gwiazdkowy hotel jest idealną bazą wypadową podczas pobytu w Kraków. W pobliżu obiektu znajduje się Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki, a także wiele różnych sklepów i klubów.

Goście obiektu Hotel Matejko mogą korzystać z różnych udogodnień, w tym z recepcji czynnej całą dobę, sauny oraz sal do spotkań. Hotel oferuje gościom wspinaczkę oraz szereg innych atrakcji, więc na pewno każdy gość znajdzie coś dla siebie.

Przestronne pokoje w obiekcie Hotel Matejko mają na wyposażeniu telewizor z płaskim ekranem z kanałami telewizji satelitarnej. W każdym z nich goście znajdą telefon i ogrzewanie oraz prysznic.

Hotel Matejko posiada restaurację i bar, w których goście mogą coś zjeść i odprężyć się przy drinku. Hotel sąsiaduje z wieloma popularnymi kawiarniami.

Obiekt Hotel Matejko posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem dostępu do głównych atrakcji turystycznych Kraków, ponieważ w odległości 10 minut drogi stąd znajduje się Akademia Muzyczna w Krakowie. Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II Kraków-Balice jest oddalony od obiektu hotel o 25 drogi, a goście mogą na miejscu zamówić przewóz

ZOBACZ!