KRAKÓW Antique Apartments ****

POBYT DLA DWOJGA OD 13 LUTEGO-15 LUTEGO 2017 W CENIE 325 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 148 ZŁ.ŚWIETNA LOKALIZACJA.

Zlokalizowany w samym centrum miasta obiekt Antique Apartments daje łatwy dostęp do popularnych sklepów, atrakcji turystycznych i rozrywek w Kraków. Mieszczący się w odległości krótkiego spaceru od Muzeum Historyczne Miasta Krakowie obiekt oferuje nowoczesne apartamenty wyposażone w prywatną łazienkę, aneks kuchenny i lodówkę.

Obiekt ma 23 apartamentów i został niedawno poddany renowacji. Obiekt oferuje gościom wspinaczkę oraz szereg innych atrakcji, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Antique Apartments oferuje gościom stylowe i przestronne apartamenty wyposażone w zestaw do kawy i herbaty, kuchenkę mikrofalową i telewizję satelitarną/kablową. W obiekcie jest też kilka apartamentów wyposażonych specjalnie z myślą o gościach podróżujących z dziećmi.

Restauracja w obiekcie jest otwarta w porze śniadnia, lunchu i obiadu, oferując gościom miły posiłek blisko apartamentów. Wieczorem goście mogą wstąpić na drinka do wygodnego baru. W pobliżu znajduje się mnóstwo kawiarni.

Z Antique Apartments można bardzo łatwo dostać się do głównych atrakcji turystycznych w Kraków – takie miejsca, jak Rynek Główny w Krakowie i Akademia Muzyczna w Krakowie znajdują się w odległości zaledwie 10 minut drogi stąd. Obiekt obiekt mieści się w pobliżu wielu znanych wśród turystów atrakcji, a 20 minut stąd znajdują się Akademia Sztuk Pięknych im. Jana Matejki i Muzeum Narodowe w Krakowie.

ZOBACZ!