Jaz Aquamarine Resort *****

PROMOCJA DLA DWOJGA OD 01 STYCZNIA 2017-08 STYCZNIA 2017 W CENIE 2233 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 2549 ZŁ. ŚNIADANIE W CENIE.

Zlokalizowany w mieście Hurghada obiekt Jaz Aquamarine Resort jest oddalony o 20 minut drogi od Międzynarodowy port lotniczy Hurghada i oferuje takie udogodnienia, jak prywatna plaża, basen odkryty i jacuzzi. Na miejscu jest centrum fitness oraz sauna, zjeżdżalnie wodne i klub dla dzieci.

Goście tego 5-gwiazdkowego resortu mogą skorzystać z pomocy obsługi i zaplanować zwiedzanie muzeów i innych okolicznych atrakcji. Goście mają do dyspozycji darmowy prywatny parking na miejscu.

Obiekt Jaz Aquamarine Resort oferuje 1301 klimatyzowanych pokoi wyposażonych we wszelkie potrzebne udogodnienia. W hotelu jest też kilka pokoi zaprojektowanych specjalnie z myślą o gościach podróżujących z dziećmi.

Na miejscu goście mogą jadać na przykład w restauracji Makai Tukai – Asian Restaurant, która jest idealnym miejscem na posiłek w miłej atmosferze. Wieczorami goście mogą wstąpić na drinka do wygodnego baru. Hotel sąsiaduje z wieloma popularnymi kawiarniami i restauracjami.

Jaz Aquamarine Resort jest usytuowane w odległości 20 minut drogi od takich miejsc, jak Titanic Diving Center. Wielojęzyczny personel obiektu resort zadba o to, aby pobyt każdego gościa był jak najbardziej udany

ZOBACZ!