Hotel Mercure Toruń Centrum****

POBYT DLA DWOJGA OD 01 KWIETNIA-03 KWIETNA 2017 W CENIE 233 ZŁ. OSZCZĘDZASZ 100 ZŁ.

Obiekt Hotel Mercure Toruń Centrum jest otoczony wieloma najważniejszymi atrakcjami turystycznymi, sklepami, butikami i restauracjami. Taka lokalizacja w Toruń sprawia, że to idealna opcja dla gości, który mają ochotę zwiedzać nie tylko to miejsce, ale i okolicę. Obiekt oferuje szereg udogodnień, w tym recepcję czynną całą dobę, bankomat i pralnię.

4-gwiazdkowy hotel w ramach udogodnień oferuje pralnię chemiczną, wyznaczone miejsca dla palących i pralnię. Do dyspozycji gości, którzy podczas pobytu poza domem chcą zadbać o kondycję fizyczną, jest dobrze wyposażona siłownia.

Wszystkie pokoje Hotel Mercure Toruń Centrum mają bezpłatne łącze internetowe. Każdy z nich ma mini bar, zestaw do kawy i herbaty i wodę butelkowaną.

Goście Hotel Mercure Toruń Centrum mogą skorzystać z restauracji, ponieważ jest to doskonała opcja, aby zjeść coś bez wychodzenia z obiektu. Wieczorami goście mogą wstąpić na drinka do wygodnego baru.

Hotel znajduje się w sąsiedztwie wielu popularnych klubów nocnych i restauracji oraz około 10 minut drogi od takich miejsc, jak Stalag XX-A. Hotel jest oddalony o około 55 minut drogi od Międzynarodowy Port Lotniczy im. Ignacego Jana Paderewskiego Bydgoszcz.

ZOBACZ!