EGIPT Xperience St George Homestay****

PROMOCJA DLA DWOJGA OD 14 LUTEGO-17 LUTEGO 2017 W CENIE 310 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 700 ZŁ.DOBRY NA ZAKUPY.

Mieszczący się w Sharm el-Sheikh obiekt Xperience St George Homestay oprócz 3 basenów oferuje gościom szeroki zakres przeróżnych innych luksusowych udogodnień, w tym między innymi prywatny dostęp do ustronnej plaży. Oprócz darmowego prywatnego parkingu na miejscu resort zapewnia relaksujące 4-gwiazdkowe pokoje oraz bar.

W ramach dodatkowych udogodnień w Xperience St George Homestay goście mogą skorzystać między innymi z wyżywienia all-inclusive, jacuzzi i sauny. Obiekt ma udogodnienia dla rodzin, w tym pokoje z basenem dla dzieci i klubem dla dzieci. Dostępny dla gości jest darmowy transport wahadłowy dla gości.

Resort zapewnia gościom nowoczesne i przestronne pokoje wyposażone w wannę z hydromasażem. Na miejscu jest również kilka pokoi wyposażonych specjalnie z myślą o rodzinach.

Goście Xperience St George Homestay mogą liczyć na jedyne w swoim rodzaju doznania kulinarne w mieszczącej się w obiekcie restauracji, która jest także idealną opcją dla tych, którzy chcą zjeść coś na szybko. W jadalni resortu na gości czeka bogate menu śniadań.

Obiekt Xperience St George Homestay to idealne miejsce na pobyt i zwiedzanie Sharm el-Sheikh, ponieważ w jego pobliżu znajdują się takie atrakcje, jak Green City Spa. W odległości 10 minut drogi od resortu goście znajdą takie miejsca, jak Old Market, Ras Umm Sid i IL Mercato Mall.

ZOBACZ!