Casa Antica Hotel Rhodes****

SUPER POBYT DLA DWOJGA OD 17 LUTY-21 LUTY 2017 W CENIE 739 ZŁ.ŚWIETNA LOKALIZACJA.

Obiekt Casa Antica Hotel Rhodes jest położony w Rodos, w niewielkiej odległości od wielu lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak na przykład Aquarium of Rhodes i Elli Beach. Obiekt oferuje wiele udogodnień, w tym przechowalnię bagażu, ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie i pralnię.

W ramach dodatkowych udogodnień obiekt oferuje gościom między innymi ogród, pokój telewizyjny i bibliotekę. Dla gości poszukujących dodatkowego luksusu dostępne są apartamenty dla nowożeńców.

Casa Antica Hotel Rhodes ma 7 nowoczesnych apartamentów wyposażonych w wiele komfortowych udogodnień. W obiekcie jest także kilka apartamentów zaprojektowanych specjalnie z myślą o rodzinach.

Goście Casa Antica Hotel Rhodes mogą zacząć każdy dzień od pożywnego śniadania. W pobliżu jest mnóstwo kawiarni i restauracji.

Położenie Casa Antica Hotel Rhodes umożliwia gościom bardzo łatwy dostęp do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc miejsc w okolicy. Do większości z nich można dostać się w ciągu kilkuminutowego spaceru. Goście obiektu w niedużej odległości znajdą takie miejsca, jak na przykład Palace of the Grand Master of the Knights of Rhodes, Colossus of Rhodes i Archaeological Museum of Rhodes

ZOBACZ!