Aqua Blu Sharm El Sheikh****

SUPER PROMOCJA DLA DWOJGA OD 07 KWIETNIA-11 KWIETNIA 2017 W CENIE 843 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 11418 ZŁ.

Aqua Blu Sharm El Sheikh oferuje gościom nowoczesne zakwaterowanie w standardzie 4-gwiazdkowym w mieście Sharm el-Sheikh. Na miejscu jest strefa spa & wellness oraz wyżywienie all-inclusive, jacuzzi i darmowy internet bezprzewodowy w przestrzeni ogólnodostępnej.

Goście Aqua Blu Sharm El Sheikh moga popływać w basenie odkrytym, poćwiczyć w na siłowni lub zrelaksować się w barze. Goście mają dostęp do szerokiej oferty rekreacyjnej: placu zabaw, tablic do gry w rzutki i mini-golfa.

Po długim i męczącym dniu można odprężyć się w klimatyzowanych pokojach. Wszystkie posiadają mini bar, aneks kuchenny i lodówkę.

Resort to także doskonałe miejsce na kolację – na miejscu do dyspozycji gości są dwie restauracje: Italian Restaurant i L’Asiatique Chinese & Indian. W jadalni resortu czeka zróżnicowane menu śniadań.

Aqua Blu Sharm El Sheikh jest usytuowany w niedużej odległości od takich miejsc, jak Ras Umm Sid. Wielojęzyczny personel obiektu resort dołoży wszelkich starań o to, aby pobyt każdego gościa był jak najbardziej udany.

ZOBACZ!