Zakopane – GEOVITA Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne ***

Wypoczynek w Zakopanem 

30 kwietnia 20163 maja 2016 za 2 dorosłych w 1 pokoju

ze śniadaniami i bezpłatnym parkingiem za jedyne 533 zł

Mieszczący się w Zakopane obiekt GEOVITA Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne w Zakopanem oferuje szereg usług i udogodnień dla miłośników sportów zimowych, w tym sporty zimowe, a z jego okien widać Giewont. Hotel oferuje gościom ekskluzywne udogodnienia , w tym saunę oraz siłownię.

3-gwiazdkowy resort w ramach udogodnień oferuje recepcję czynną całą dobę, salę spotkań i plac zabaw. Obiekt oferuje gościom jazdę konną oraz szereg innych atrakcji, więc na pewno każdy gość znajdzie coś dla siebie. W nowoczesnym barze goście mogą między innymi rozegrać partię snookera.

Wszystkie komfortowe pokoje w resorcie oferują prywatną łazienkę oraz wszelkie inne niezbędne udogodnienia. W każdym goście znajdą radio, telefon i ogrzewanie.

Goście GEOVITA Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne w Zakopanem mogą liczyć na jedyne w swoim rodzaju doznania kulinarne w zlokalizowanej w obiekcie restauracji, która jest też idealną opcją dla tych, którzy mają ochotę przekąsić coś na szybko. W jadalni resort na gości czeka bogate menu śniadaniowe.

Obiekt GEOVITA Centrum Konferencyjno- Rekreacyjne w Zakopanem jest idealnym miejscem na pobyt i zwiedzanie Zakopane, ponieważ w jego pobliżu znajdują się takie miejsca, jak Gubałówka. W odległości 20 minut drogi stąd znajdują się takie miejsca, jak Krupówki i Dworzec Kolejowy Zakopane.

Zobacz…!