Warszawa Hotel Metropol ***

POBYT DLA 1 OSOBY OD 14 MAJA-16 MAJA 2016 W CENIE 405 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 551 ZŁ.

Posiadający bardzo dobrą lokalizację w centrum dużego miasta 3-gwiazdkowy hotel jest doskonałą bazą wypadową podczas pobytu w Warszawa. Niedaleko obiektu goście znajdą Pałac Kultury i Nauki.

Hotel w Warszawa został wybudowany w latach 60-tych i, aby zapewnić gościom jak największy komfort, niedawno został odremontowany. Pomocna i profesjonalna obsługa hotelowa jest dostępna przez całą dobę.

Obiekt Hotel Metropol posiada tradycyjne i nowoczesne pokoje i zapewnia gościom nowoczesne udogodnienia oraz prywatne łazienki. Każdy oferuje telefon i ogrzewanie.

W czasie pobytu w Hotel Metropol goście mogą stołować się w restauracji Metro Jazz Bar & Bistro, która serwuje potrawy kuchni międzynarodowej i lokalnej. W pobliżu hotelu można znaleźć mnóstwo popularnych barów, restauracji i knajpek.

Hotel Metropol jest usytuowany niedaleko wielu chętnie odwiedzanych atrakcji, w tym między innymi takich miejsc, jak Muzeum Narodowe w Warszawa, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie i Filharmonia Narodowa. Obiekt jest oddalony o kilkanaście minut drogi od takich miejsc, jak Stacja metra Centrum, dzięki czemu pozwala na łatwy dostęp do wszystkich części Warszawa

ZOBACZ!