USTKA Dom Wypoczynkowy Słoneczna **

PROMOCJA:USTKA OD 21 SIERPNIA-28 SIERPNIA 2016 DLA DWÓCH DOROSŁYCH OSÓB W CENIE 907 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 454 ZŁ

Goście obiektu Dom Wypoczynkowy Słoneczna mogą też korzystać z biblioteki, masażu oraz wypożyczalni rowerów. Do dyspozycji gości obiektu podróżujących z dziećmi jest także kilka rodzinnych pokoi.

Goście pensjonat mogą skorzystać z szeregu zajęć na świeżym powietrzu, w tym między innymi z wspinaczki, jeździectwa konnego i spływów kajakowych. Udogodnienia dla rodzin obejmują plac zabaw.

Wszystkie komfortowe pokoje w pensjonacie mają prywatną łazienkę oraz wszelkie inne niezbędne udogodnienia. W obiekcie do dyspozycji jest też kilka pokoi wyposażonych specjalnie dla gości podróżujących z dziećmi.

Goście obiektu Dom Wypoczynkowy Słoneczna mogą skorzystać z restauracji, ponieważ jest to doskonała opcja, aby zjeść coś bez wychodzenia z obiektu. Wieczorem goście mogą wstąpić na drinka do relaksującego baru. Każdego ranka goście mogą zjeść tu śniadanie w stylu kontynentalnym.

Dom Wypoczynkowy Słoneczna znajduje się w sąsiedztwie wielu lubianych atrakcji, w tym między innymi takich miejsc, jak Latarnia Morska Ustka. Wielojęzyczny personel obiektu pensjonat dołoży wszelkich starań o to, aby pobyt każdego gościa był jak najbardziej udany.

 

ZOBACZ!