Radisson Blu Hotel ****

SUPER OFERTA :POBYT ZA 8 NOCY DLA DWOJGA W SIERPNIU ZA JEDYNE 1975 ZŁ, ZAOSZCZĘDZASZ 1803 ZŁ

Radisson Blu Hotel jest zlokalizowane w Szczecin i oferuje gościom basen kryty. Wśród wielu różnych atrakcji, które ten stylowy hotel ma do zaoferowania, można znaleźć między innymi masaż, saunę i obsługę hotelową 24h.

4-gwiazdkowy hotel w ramach udogodnień oferuje gościom salę spotkań, salon fryzjerski i recepcję czynną całą dobę. Obiekt ma też kantor wymiany walut, wypożyczalnię samochodów i przechowalnię bagażu.

Luksusową atmosferę wszystkich pokoi w Radisson Blu Hotel uzupełnia wyposażenie w postaci mini baru. Każdy z nich ma prywatną łazienkę, radio i ogrzewanie.

Obiekt Radisson Blu oferuje gościom szereg opcji stołowania się, w tym restaurację Blu’s 6 restaurants and bars i bar Baila Club. W okolicy obiektu goście znajdą mnóstwo popularnych barów, restauracji i knajpek.

Radisson Blu znajduje się w sąsiedztwie wielu lubianych atrakcji, w tym między innymi takich miejsc, jak Urząd Wojewódzki w Szczecinie, Bazylika archikatedralna św. Jakuba i Uniwersytet Szczeciński. Hotel oferuje darmowy parking dla gości.

 

ZOBACZ!