Radisson Blu Hotel, Wroclaw *****

PROMOCJA DLA DWOJGA OD 04 CZERWCA-06 CZERWCA 2016 W CENIE 438 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 610 ZŁ.

Nowoczesny obiekt Radisson Blu Hotel, Wroclaw jest zlokalizowany w popularnej części Wrocław. Hotel oferuje luksusowe udogodnienia , w tym saunę oraz centrum fitness.

5-gwiazdkowy hotel w ramach udogodnień oferuje gościom obsługę hotelową 24h, salę spotkań i ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie. Obsługa recepcji pracuje 24/7 i chętnie doradzi w organizowaniu wycieczek.

Luksusowy klimat każdego pokoju w Radisson Blu Hotel, Wroclaw podkreśla wyposażenie w postaci pantofli i mini baru. Każdy oferuje zestaw do kawy i herbaty, radio i prywatną łazienkę.

Obiekt Radisson Blu oferuje gościom zróżnicowane opcje stołowania się, w tym restaurację Aquarelle oraz bar Sqwiggles. W sąsiedztwie hotelu znajduje się bardzo dużo restauracji i kawiarni.

Obiekt Radisson Blu posiada bardzo dobrą lokalizację pod względem dostępu do głównych atrakcji turystycznych Wrocław, ponieważ w odległości 10 minut drogi stąd znajduje się Panorama Racławicka. Goście obiektu znajdą w jego pobliżu takie miejsca, jak na przykład Uniwersytet Wrocławski, Archikatedra św. Jana Chrzciciela i Rynek we Wrocławiu.

ZOBACZ!