Poznań –  Hotel Ibis Poznań Centrum **

Pobyt dla dwojga w Poznaniu

Hotel Ibis Poznań Centrum, ul. Kazimierza Wielkiego 23

3 czerwca 20165 czerwca 2016 za 2 dorosłych w 1 pokoju tylko za 270 zł

Nowoczesny obiekt Hotel Ibis Poznań Centrum jest usytuowany w popularnej części Poznań. Wśród wielu różnych atrakcji, które ten relaksujący i nowoczesny hotel oferuje swoim gościom, można znaleźć recepcję czynną całą dobę, przechowalnię bagażu i salę spotkań.

Obiekt Hotel Ibis Poznań Centrum oferuje stylowe zakwaterowanie i jest idealną opcją zarówno dla turystów, jak i podróżujących biznesmenów. Wielojęzyczny personel hotelu z przyjemnością doradzi i pomoże w zaplanowaniu pobytu i zwiedzania lokalnych atrakcji.

Hotel Ibis Poznań Centrum oferuje gościom nowoczesne i relaksujące pokoje z telewizją satelitarną / kablową, telewizorem z płaskim ekranem i prysznicem. W każdym goście znajdą ogrzewanie, prywatną łazienkę i radio.

W hotel goście znajdą serwującą specjały kuchni regionalnej i międzynarodowej relaksującą restaurację, która jest idealnym miejscem dla tych, którzy mają życzenie stołować się na mijscu. W jadalni hotelu na gości czeka zróżnicowane menu śniadaniowe.

Hotel Ibis Poznań Centrum znajduje się w sąsiedztwie wielu lubianych przez turystów atrakcji, w tym między innymi takich miejsc, jak Zamek Królewski w Poznaniu, Ratusz w Poznaniu i Stary Browar. 10 minut jazdy samochodem od hotelu znajdują się takie miejsca, jak Międzynarodowe Targi w Poznaniu.

Zobacz…!