Międzyzdroje – Hotel Marina ***

Majowy pobyt dla dwojga tylko za 471 zł ze śniadaniami

1 maja 20163 maja 2016 za 2 dorosłych w 1 pokoju

Obiekt Hotel Marina jest położony w Międzyzdroje, w niedużej odległości od wielu lokalnych atrakcji turystycznych, takich jak na przykład Plaża w Międzyzdrojach. Obiekt oferuje wiele udogodnień, w tym ekspresowe meldowanie/wymeldowywanie, centrum urody i saunę.

Goście mogą korzystać z dobrej pogody na tarasie lub wypić drinka w barze. Profesjonalna obsługa hotelowa jest dostępna całą dobę.

Wszystkie komfortowe pokoje w hotelu oferują prywatną łazienkę oraz wszelkie inne niezbędne udogodnienia. W każdym do dyspozycji gości jest sofa i garderoba.

Goście Hotel Marina mogą liczyć na jedyne w swoim rodzaju doznania kulinarne w usytuowanej na miejscu restauracji, która jest również idealną opcją dla tych, którzy mają ochotę zjeść coś na szybko. Codziennie rano serwowane jest śniadanie, które na życzenie można także zjeść w swoim pokoju.

Lokalizacja Hotel Marina daje gościom łatwy dostęp do wielu atrakcyjnych turystycznie miejsc miejsc w okolicy. Do większości z nich można dostać się w ciągu kilku minut spaceru. W odległości kilkunastu minut jazdy samochodem od obiektu hotel jest Klub Golfowy „Bałtycki Bursztyn”.

Zobacz…