Mazury – Mrągowo – Hotel Mercure Mragowo Resort & Spa ****

Pobyt dla dwojga – 7 nocy za jedyne 1068 zł, Super Hotel, polecamy…!

Hotel Mercure Mragowo Resort & Spa jest zlokalizowany w Mrągowo i oferuje zewnętrzne korty tenisowe, taras na dachu i basen kryty. Niektóre z popularnych udogodnień w tym relaksującym 4-gwiazdkowym resorcie obejmują łaźnię turecką, zjeżdżalnie wodne i mini-golfa.

Położony na polu golfowym obiekt Hotel Mercure Mragowo Resort & Spa oferuje szereg luksusowych udogodnień, w tym kręgielnię i jacuzzi. W słoneczną pogodę idealnym miejscem na odpoczynek będzie zewnętrzny taras.

Goście Hotel Mercure Mragowo Resort & Spa mają do dyspozycji relaksujące i przestronne pokoje z prysznicem, mini barem i telewizją satelitarną / kablową. Wszystkie posiadają prywatną łazienkę, radio i ogrzewanie.

Relaksująca restauracja oferuje gościom Hotel Mercure Mragowo Resort & Spa dania kuchni europejskiej. Wieczorem goście mogą wstąpić na drinka do wygodnego baru.

Goście mogą wybrać się na relaksującą pieszą wycieczkę lub wypożyczyć rower z wypożyczalni obiektu. Z resortu można w 10 minut dostać się samochodem do takich miejsc, jak Ratusz w Mrągowie.

Zobacz …!