KRAKÓW Hotel Rezydent***

PROMOCJA DLA JEDNEJ OSOBY OD 26 SIERPNIA-29 SIERPNIA 2016 W CENIE 650 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 198 ZŁ. ŚNIADANIE W CENIE.

Zlokalizowany w Kraków obiekt Hotel Rezydent* znajduje się w dzielnicy Stare Miasto, 5 minut od Sukiennice, Muzeum Historyczne Miasta Krakowie i Rynek Główny w Krakowie. Niedaleko obiektu znajdą się Akademia Muzyczna w Krakowie.

Hotel posiada 59 pokoi i został niedawno poddany renowacji. Centrum odnowy biologicznej znajdujące się w obiekcie oferuje szereg zabiegów na ciało i twarz oraz masaży. Ten 3- gwiazdkowy hotel jest zlokalizowany w niewielkiej odległości od barów, co sprawia, że jest bardzo dobrą bazą wypadową dla osób, które lubią rozrywkę.

Hotel Rezydent* zapewnia gościom przestronne i historyczne pokoje wyposażone w telewizor z płaskim ekranem, suszarkę do włosów i telewizję satelitarną/kablową. W każdym z nich można znaleźć też szafy w pokoju, budzenie i prywatna łazienka.

Goście Hotel Rezydent*** mogą zacząć każdy dzień od śniadania. Goście mogą zjeść coś w znajdującej się w obiekcie restauracji Marmolada. W okolicy znajduje się bardzo dużo restauracji i kawiarni.

Hotel jest usytuowany w głównej dzielnicy zakupowej. Obiekt jest oddalony o 20 minut drogi od takich miejsc, jak Dworzec kolejowy Kraków Główny, dzięki czemu pozwala na łatwy dostęp do wszystkich części Kraków.

ZOBACZ!