Kołobrzeg  Jantar SPA

POBYT DLA 1 OSOBY OD 02 LIPCA-05 LIPCA 2016 W CENIE 805 ZŁ,ŚNIADANIE W CENIE.

Jantar SPA jest zlokalizowany w Kołobrzeg i zapewnia gościom basen kryty. Luksusowe udogodnienia w hotelu obejmują saunę i łaźnię oraz siłownię.

Do dyspozycji gości hotel jest recepcja czynna 24/7 oraz masaż i wypożyczalnia rowerów. Dla dodatkowego komfortu gości obiekt zapewnia sejf, internet bezprzewodowy i usługi concierge.

Obiekt Jantar SPA ma pogodne pokoje wyposażone w telewizję satelitarną/kablową, telewizor z płaskim ekranem i prysznic. Wszystkie mają na wyposażeniu ogrzewanie, telefon i prywatną łazienkę.

W Jantar SPA dzień można rozpocząć od śniadania , które pozwoli podładować akumulatory przed zwiedzaniem okolicy. Goście, którzy planują całodniowe wycieczki, mogą w hotelu zamówić lunch na wynos.

Lokalizacja Jantar SPA umożliwia gościom łatwy dostęp do wielu ciekawych miejsc miejsc w okolicy. Do większości z nich można dostać się w ciągu kilkuminutowego spaceru. Obiekt mieści się niedaleko takich miejsc, jak Ustronie Morskie i Dźwirzyno, do których można dojechać w ciągu pół godziny drogi.

ZOBACZ!