Moskwa Best Western Plus Vega Hotel & Convention Center ****

POBYT DLA 1 OSOBY OD 04 CZERWCA-07 CZERWCA 2016 W CENIE 394 ZŁ, OSZCZĘDZASZ 94 ZŁ.

Roztaczający się z obiektu Best Western Plus Vega Hotel & Convention Center widok na Grand Kremlin Palace to tylko jeden z wielu jego atutów. Jest to także doskonała baza wypadowa dla gości lubiących zwiedzanie i zakupy – tym bardziej że hotelu jest usytuowany w pobliżu popularnej dzielnicy handlowej w mieście Moskwa. W hotelu jest również bezpłatny internet bezprzewodowy.

Obiekt hotel zapewnia nowoczesne pokoje i jest doskonałą opcją zarówno dla podróżujących biznesmenów, jak i turystów. W ramach usług biznesowych obiekt oferuje centrum biznesowe i salę spotkań.

Po długim i męczącym dniu można zregenerować siły w klimatyzowanych pokojach. Każdy oferuje biurko, telewizor z płaskim ekranem i lodówkę.

Best Western Plus Vega Hotel & Convention Center to także doskonałe miejsce na lunch lub kolację – na miejscu do dyspozycji gości są dwie restauracje: Izmailovsky Dvor i Vega. Wieczorami goście mogą wstąpić na drinka do hotelowego baru. Hotel każdego dnia serwuje śniadania, która można zjeść w sali śniadaniowej, ale goście mogą także udać się do jednej z okolicznych knajpek.

Po zameldowaniu się w pokoju goście mogą udać się na zwiedzanie okolicy, ponieważ jedynie dziesięć minut drogi od hotelu znajduje się Partizanskaja (stacja metra). Do Izmailovo Estate można dostać się samochodem w ciągu 20 minut.

ZOBACZ!