Mistrzostwa Euro – Paryż – Mercure Paris Terminus Nord ****

Mercure Paris Terminus Nord****,12 Boulevard De Denain, 10 dzielnica, Paryż, Francja

PROMOCJA…

16 czerwca 201619 czerwca 2016 za 2 dorosłych w 1 pokoju tylko za 1511 zł

Zlokalizowany w bezpośrednim pobliżu Dworzec Północny Mercure Paris Terminus Nord jest idealną bazą wypadową w trakcie pobytu w Paryż. Pośród wielu różnych atrakcji, które ten nowoczesny i przytulny hotel ma do zaoferowania, można znaleźć serwis bagażowy, obsługę hotelową 24h i sejf.
Hotel oferuje 236 pokoi i został niedawno poddany renowacji. Troskliwa i profesjonalna obsługa hotelowa jest dostępna całą dobę.

Goście hotelu mają do dyspozycji tradycyjne i przytulne pokoje z telewizorem z płaskim ekranem, telewizją satelitarną / kablową i ogrzewanymi pokojami gościnnymi. W łazienkach goście znajdą takie udogodnienia, jak wannę.

Goście hotelu mogą zrelaksować się w zlokalizowanym w hotelu barze, który jest także idealną opcją dla tych, którzy mają ochotę spędzić miły wieczór bez wychodzenia na miasto.

Zlokalizowany w 10 dzielnica Mercure Paris Terminus Nord jest otoczony sklepami, restauracjami i dyskotekami, dzięki czemu to idealne miejsce na urlop. Folies Bergere i Canal Saint-Martin są w odległości 20 minut spacerem.

Zobacz…!