Chorwacja – WAKACJE – Grand Hotel Park Dubrovnik ****

Super oferta…

Powstały w 1969 roku, Grand Hotel Park Dubrovnik jest położony w Dubrownik i oferuje jacuzzi, zewnętrzne korty tenisowe i basen słonowodny. Obiekt oferuje szereg udogodnień, w tym łaźnia turecka, darmowy internet bezprzewodowy i sauna.

Goście Grand Hotel Park Dubrovnik mają do dyspozycji eleganckie i nowoczesne pokoje wyposażone w telewizję satelitarną/kablową, mini bar i lodówkę. Wszystkie mają na wyposażeniu telefon, szafy i prywatną łazienkę.

W czasie pobytu w Grand Hotel Park Dubrovnik goście mogą stołować się w restauracji à la carte Taverna, która serwuje potrawy kuchni międzynarodowej i lokalnej. Cały tydzień w hotelu serwowane jest śniadanie, które goście mogą również zjeść w swoich pokojach. W sąsiedztwie hotelu znajduje się wiele kawiarni i restauracji.

Grand Hotel Park Dubrovnik jest usytuowany niedaleko wielu chętnie odwiedzanych przez turystów atrakcji, w tym między innymi takich miejsc, jak Stadion Lapad. Z hotel można w kilkanaście minut dojechać samochodem do takich miejsc, jak Dubrovnik Cathedral, Walls of Dubrovnik i Ulica Stradun.

Super oferta dla dwojga, oszczędzasz 2102 zł, cały pobyt za 5890 zł.

Zobacz!