Chorwacja – Resort Horizont Pula **

Resort Horizont Pula ** – Verudela 10, Pula, Chorwacja

13 czerwca 201619 czerwca 2016 za 2 dorosłych w 1 pokoju

za 1155 zł – PROMOCJA…!

Otwarty w 1961 roku, resort jest położony w Pula i oferuje basen, basen słonowodny i zewnętrzne korty tenisowe. Obiekt oferuje wiele udogodnień, w tym plac zabaw, basen dla dzieci i klub dla dzieci.

W ramach dodatkowych udogodnień w resorcie goście mogą skorzystać z kantoru wymiany walut, masażu i recepcji czynnej całą dobę. Obiekt oferuje gościom nurkowanie oraz szereg innych atrakcji, więc na pewno każdy członek rodziny znajdzie coś dla siebie. Goście mogą też skorzystać z zajęć rekreacyjnych, takich jak tenis stołowy i mini-golf.

W przestronnych pokojach w resorcie goście znajdą aneks kuchenny z lodówką. Na miejsc można też własnoręcznie parzyć świeżą kawę i inne gorące napoje.

Goście Resort Horizont Pula mogą liczyć na fenomenalne doznania kulinarne w usytuowanej w hotelu restauracji, która jest też idealną opcją dla tych, którzy chcą zjeść coś na szybko. Bar, z którego rozciąga widok na basen to doskonałe miejsce na drinka.

Obiekt resort to bardzo dobre miejsce na pobyt i zwiedzanie Pula, ponieważ w jego sąsiedztwie znajdują się takie atrakcje, jak Juraj Dobrila University of Pula. Centrum rezerwacji wycieczek może służyć poradą na temat okolicznych atrakcji, a na miejscu znajduje się wypożyczania rowerów.

Zobacz…!