Kuba – Hotel Plaza Havana ****

14 dniowy pobyt w hotelu ze śniadaniami dla dwojga…za jedyne 4825 zł.

Hotel Plaza Havana to obiekt usytuowany w Hawana, kilkanaście minut drogi od takich miejsc, jak Great Theatre of Havana, El Capitolio i Plaza de la Cathedral. Pośród wielu różnych atrakcji, które ten historyczny hotel ma swoim gościom do zaoferowania, można znaleźć opiekę nad dziećmi, kantor wymiany walut i recepcję czynną całą dobę.

4-gwiazdkowy hotel w ramach udogodnień oferuje gościom biuro informacji turystycznej, salę konferencyjną i obsługę hotelowę.

Wszystkie historyczne pokoje w Hotel Plaza Havana są wyposażone w mini bar oraz wszelkie inne niezbędne udogodnienia. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę wyposażoną w suszarkę do włosów.

Hotel Plaza Havana ma zarówno własną restaurację, jak i bar, które są bardzo dobrymi miejscami na odpoczynek na koniec dnia. Goście, którzy zechcą przekąsić coś poza obiektem, znajdą w okolicy kilka barów i restauracji serwujących potrawy różnych kuchni.

Obiekt hotel posiada dobrą lokalizację pod względem dostępu do głównych atrakcji turystycznych Hawana, ponieważ w odległości 10 minut drogi stąd znajduje się Paseo del Prado. Goście obiektu znajdą w jego pobliżu takie miejsca, jak na przykład Palacio De Los Capitanes Generales (Museum of the City of Havana).

Zobacz !